Publicat 07 Oct 2019 | Reactualizat 04 Nov 2019 | Expiră 07 Nov 2019

Manager de Proiect Ploiesti (m/f/d)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Compania noastră din Germania este lider de piață în domeniul produselor izolante la temperaturi înalte și materialelor ignifuge pentru o varietate de aplicații industriale. Oferim consultanță în selectarea materialelor și pregătim toate calculele specifice și desenele CAD pentru optimizarea tehnică a echipamentelor. Succesul nostru are la bază expertiza personalului calificat în domeniul montajului, precum și utilizarea celor mai avansate tehnologii.
Pentru noul nostru sediu din Ploiești căutăm un

Manager de Proiect (m/f/d)

Responsabilitățile dvs.:
  • Coordonarea echipei din România care în prezent are 10 angajați;
  • Extinderea portofoliului de clienți;
  • Planificarea resurselor umane și materialelor pentru execuția proiectelor;
  • Supravegherea șantierelor pentru proiectele în curs de desfășurare;
  • Calculația și decontul proiectelor.
Profilul dvs.:
  • Studii superioare sau calificare profesională în domeniul tehnic;
  • Experiență în managementul de proiect;
  • Abilități excelente de comunicare, de ascultare și spirit antreprenorial;
  • Apt de a lucra atât independent, cât și în echipă;
  • Cunoștințe de limba germană și engleză, scris și vorbit;
  • Permis de conducere categoria B și disponibilitatea de a călători.

Sunteți interesat/ă? Așteptăm atunci CV-ul dvs. și o scrisoare de intenție în limba engleză sau germană în atenția doamnei Ligia Georgescu, email georgescu.ligia@ahkrumaenien.ro, telefon: 021 2079169.

Expirat
Manager de Proiect Ploiesti (m/f/d)  -  AHK Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles