de ani Fără Frică...

Publicat 19 Iul 2006 | Expiră 19 Aug 2006

MANAGER DE PROIECT EXTINDERE RETEA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Studii Superioare in domeniul Constructiilor
- Cunostinte de Microsoft Project
- Capacitate de coordonare a echipei de proiect
- Capacitate de construire a planurilor si strategiilor pentru atingerea obiectivelor
- Abilitati de relationare, motivare si rezolvare a problemelor
- Persoana responsabila, meticuloasa, dinamica, cu initiativa

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Coordonarea proiectelor de deschiderea a filialelor noi
- Respectarea termenelor prin evaluarea periodica a gradului de realizare a obiectivelor
- Asigurarea incadrarii in bugetele alocate prin verificarea cheltuielilor

Beneficii:
• Pachet salarial atractiv
• Autoturism de serviciu
• Training si oportunitati de dezvoltare a carierei

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 11 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 900 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.

Expirat
MANAGER DE PROIECT EXTINDERE RETEA  -  ROMSTAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles