Publicat 13 Feb 2021 | Reactualizat 13 Mar 2021 | Expiră 16 Mar 2021

Manager de Proiect - Construcția de drumuri

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Diplomă de licență în Construcții de Drumuri, Poduri și Căi Ferate
  • Experiența de minim 5 ani în managementul proiectelor de construcție drumuri
  • Cunoștinte bune operare PC: Microsoft Office și software de calculator general
  • Cunoștințe si abilitate de a bugeta, programa, negocia și controla costurile
  • Grad ridicat de familiaritate cu documentele, termenii și condițiile contractuale și de subcontractare
  • Abilități puternice de conducere și management, spirit antreprenorial
  • Abilități pentru lucrul în echipă
  • Putere de decizie și asumarea responsabilității

Descrierea jobului

  • Definește resursele necesare pentru finalizarea proiectului;
  • Gestionează costurile pentru a respecta bugetul;
  • Oferă direcție și coordonează atât personalul propriu, cât și subcontractorii;
  • Gestionează programul de execuție și activitățile în funcție de cerințele contractuale între Antreprenor/Beneficiar și Antreprenor/Subantreprenori;
  • Emite actualizări de progres, după caz, în ceea ce privește costurile și termenele;
  • Coordonează din punct de vedere tehnico-economic întocmirea proiectului tehnic de execuție , unde este cazul, împreună cu Proiectantul desemnat;
  • Se asigură că lucrările sunt efectuate în conformitate cu cerințele caietului de sarcini și ale proiectului de execuție;

STRADE BAUUNTERNEHMUNG SRL este o companie de constructii, cu sediul in municipiul Craiova, judetul Dolj, are capital integral românesc, detine un portofoliu important de lucrări in domeniul construcțiilor de drumuri si poduri, localizate in regiunea Oltenia.
Compania pune accent pe calitate, siguranța, seriozitate si acorda o atenție sporită nevoilor clienților si angajaților săi, deviza noastră fiind MERGI CU ÎNCREDERE .

Expirat
Manager de Proiect - Construcția de drumuri  -  STRADE BAUUNTERNEHMUNG SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles