Manager de produs în Transilvania / jud. AB, HD, SB

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinţe:
  • Studii superioare;
  • Cunoştinţe MS Office şi Autocad;
  • Excelente abilităţi de comunicare interpersonală;
  • Abilităţi de gestionare a timpului şi sarcini multiple;
  • Permis conducere cat. B.

Descrierea jobului

  • Consultanţă, promovare, training ȋn domeniul materialelor de construcţii;
  • Oferă soluţii tehnice cu aplicabilitate conform produselor din grupul Leier;
  • Ȋntȃlniri cu clienţii ȋn vederea obţinerii informaţiilor necesare analizei pieţei;
  • Urmăreşte atragerea de noi clienţi, stimulȃnd interesul acestora pentru produsele Leier prin publicitate şi prezentare oferte;
  • Identifică, contactează şi menţine legătura cu constructori, dezvoltatori, proiectanţi, arhitecţi şi negociază cu aceştia ȋn vederea impunerii ȋn lucrările lor a produselor din grupul Leier;
  • Acordă asistentă d.p.d.v. tehnic şi comercial clienţilor şi potenţialilor clienţi;
  • Participă la acţiuni de promovare direct la şantiere;
  • Participă ȋmpreună cu ASM la acţiuni de training şi promovare la distribuitori şi comercianţi.
Se oferă:
  • Salariu motivant;
  • Bonuri de masă;
  • Bonusuri trimestriale ȋn funcţie de realizări;
  • Masină de serviciu, telefon, laptop;
  • Un loc de muncă sigur;
  • Mediu internaţional.
Trimite un CV şi o scrisoare de intenţie la adresa de e-mail : adela.decker@leier.ro
Aplicaţiile tale vor fi strict confidenţiale. Numai candidaţii selectaţi vor fi contactaţi.

SICERAM SA are o vechime de peste 100 de ani în producţia cărămizilor şi ţiglelor ceramice. Din anul 2020, compania a fost preluată de Grupul Internaţional LEIER, iar din 01/01/2021 a fuzionat cu firma BRIKSTON CONSTRUCTION SOLUTIONS SA, apartinand de asemenea Grupului Leier.
BRIKSTON CONSTRUCTION SOLUTIONS SA, Punctul de lucru din Sighisoara, oferă 3 game de produse concepute pentru construcții rezistente și estetice, folosind tehnologie modernă în procesul de producțe și materie primă de calitate.
Află mai multe despre povestea, produsele și viziunea noastră pe www.siceram.ro
Publicat 4 aug. 2021 Reactualizat 3 sept. 2021 Expiră 3 sept. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos