Publicat 11 Ian 2021 | Reactualizat 08 Feb 2021 | Expiră 11 Feb 2021

MANAGER DE ECHIPA VANZARI CREDITE

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare sau medii;
  • Experienta de lucru in domeniu constituie avantaj
  • Capacitate de analiza si sinteza in procesul decizional;
  • Cunostinte bune de operare PC: Word, Excel;
  • Orientare catre performanta;
  • Capacitatea de analiză (capacitatea de înțelegere, interpretare și sinteză a elementelor esențiale dintr-un volum de informații)
  • Abilitatea de a gestiona eficient timpul de lucru, de a organiza, planifica și prioritiza sarcinile de lucru
  • Capacitatea de a soluționa probleme

Descrierea jobului

  • ​Recrutarea, coordonarea și controlul unei echipe proprii;
  • Îndeplinirea obiectivelor lunare ale companiei (vânzări, colectari si rating);
  • Organizarea și controlul activităților din zona alocată;
  • Menținerea relațiilor cu clienții din portofoliu;
  • Asigura respectarea confidentialitatii operatiunilor, respectarea normelor BNR si a normelor interne referitoare la operatiunile de creditare;
  • Activități administrative

Flex Financial face parte din City Cash Group, care devine unul din grupurile financiare cu cea mai rapidă expansiune din cadrul furnizorilor de servicii financiare din Europa Centrală și de Est. Companiile derulează un portofoliu larg de afaceri de succes în domeniul serviciilor de microcreditare.

Expirat
MANAGER DE ECHIPA VANZARI CREDITE  -  Flex Financial IFN SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles