de ani Fără Frică...

Publicat 27 Oct 2008 | Reactualizat 25 Nov 2008 | Expiră 27 Nov 2008

Manager de Dezvoltare - Arad

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- bune abilităţi de organizare, spirit de echipă;
- flexibilitate, foarte bune abilităţi de comunicare;
- disponibilitate pentru deplasari zilnice pe teren;
- experienţa în vânzări;
- permis de conducere categ. B (de minim 6 luni)

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- recrutarea şi pregatirea reprezentanţilor companiei în vederea îndeplinirii obiectivelor în ceea ce priveşte creşterea numărului de clienţi şi a gradului de satisfacţie a acestora;
- coordonarea si motivarea unei echipe de reprezentanţi pentru a valorifica oportunităţile de afaceri;
-monitorizarea si evaluarea săptămânala a performanţelor înregistrate în zonele în care îşi desfăşoară activitatea, în scopul identificării dificultăţilor existente şi soluţionării eficiente a acestora, prin vizitarea clientilor la domiciliul acestora.

BENEFICII:
-pachet salarial atractiv
-oportunitatea de dezvoltare profesionala

Compania oferă autoturism de serviciu.

Provident Financial România este parte a grupului britanic International Personal Finance, un lider internaţional în furnizarea de credite de consum, cu aproximativ 1,9 milioane de clienţi în şase ţări pe două continente. În România, compania este specializată în acordarea de împrumuturi de valoare mică, pe termen scurt, direct la domiciliul clienţilor.

Expirat
Manager de Dezvoltare - Arad  -  Provident Financial Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles