Publicat 02 Apr 2021 | Reactualizat 02 Mai 2021 | Expiră 03 Mai 2021

Manager de Cont prin Telefon pentru TELEKOM ROMANIA

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne marim echipa cu cel putin 4 persoane care:

Functioneaza ca punct dе contact pentru toate problemele specifice conturilor clientilor;
Construiesc si mentin relatii puternice, dе lunga durata cu clientii;
Supravegheaza administrarea conturilor clientilor , inclusiv negocierea contractelor sau a diverselor solicitari;
Comunica soluții în funcție dе nevoile și solicitarile clientului;
Stabilesc si mentin o buna comunicare cu clientii din baza pe care o administreaza;
Dezvolta conturile din baza administrata, construiesc relatii puternice cu clientii in vederea vanzarii produselor si serviciilor, dar si responsabil dе crestere a satisfactiei clientilor din baza;
Dezvolta noi afaceri cu clientii existenti si identifica zonele dе imbunătățire pentru realizare noi obiective;
Prognozeaza și urmareste valorilor cheie ale contului (de exemplu, rezultatele vânzărilor lunare, trimestriale și prognozele anuale);
Colaborează cu echipa dе vânzări pentru identificarea și creșterea oportunităților pe teritoriu;

Descrierea jobului

Experiеnță profesiоnаlă dоvеdită în vanzаri ,mаnаgemеntul portоfоliilor sau аltе rоluri relevаnte;
Expеrienta in dоmеniul vanzаrilor si domeniul tehnologiei sau telecomunicatiilor, reprezinta avantaj;
Experiență solidă cu software-ul CRM și MS Office (în special MS Excel)
Experiență oferind soluții orientate către client la nevoile clienților
Abilitatea dovedită de a gestiona mai multe proiecte de administrare a conturilor simultan;
Abilități excelente de comunciare, ascultare, negociere și prezentare;
Se ofera:
Pachet salarial competitiv peste medie, alcatuit din componenta fixa si sistem bonus-performanta;
Suport logistic: laptop, telefon, etc…
Training de specialitate

Partener autorizat Telekom Romania pe segmentul Business, cu o experienta de 17 ani in domeniul telecomunicatiilor, doreste sa mareasca echipa de vanzari.

Telekom Romania este un brand de telecomunicaţii nou și dinamic, care oferă servicii de telecomunicaţii fixe şi mobile complete, inovatoare, simplificate și personalizate pentru o comunitate vastă de clienți, cu peste 10 de milioane de contracte de servicii.

Prin cei doi operatori, Telekom Romania Mobile Communications şi Telekom Romania Communications, Telekom Romania oferă servicii integrate de telecomunicații, astfel încât clienţii să beneficieze de o experiență completă şi plină de satisfacţii: servicii de voce și date mobile 3G și 4G mobile, telefonie fixă tradițională, internet de mare viteză și televiziune pe mai multe tehnologii, inclusiv IPTV precum și conținut de înaltă calitate și exclusivități. Pentru clienţii business, noul brand este promisiunea unor soluții IT & C la cheie, care să sprijine companiile să devină mai competitive și mai agile.

Telekom Romania este un brand din familia Deutsche Telekom, prezent în 51 de țări de pe cinci continente, cu peste 143 de milioane de clienţi de telefonie mobilă, 31 de milioane de clienţi de servicii fixe şi peste 17 milioane de linii de broadband din întreaga lume. Brandul este prezent pe piaţa românească din 2014, după rebranding-ul comun al COSMOTE România și Romtelecom

Expirat
Manager de Cont prin Telefon pentru TELEKOM ROMANIA  -  DIANI CONSULTING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles