Manager/Coordonator

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 500 - 2000 EUR
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Compania noastra este de 4 ani pe piata din Romania si ofera cursuri educationale despre piete financiare, instrumente financiare, tehnici de tranzactionare aplicabile pe platformele de tranzactionare, psihologia in tranzactionare, metode de mediere a riscului si integreaza structurat informatiile in cursuri ce se intind pe diverse perioade de timp.

Cursurile se tin live pe platforma ZOOM.

Cerinte:

- Cunoaste limba Engleza la un nivel avansat
- Detine cunostinte de utilizare a PC-ului avansate
- Folosete Microsoft Office, in mod special, EXCEL, SPREADSHEETS si WORD la un nivel avansat
- Are abilitatea de a vorbi in public
- Este carismatic, amabil si prietenos
- Detine notiuni de baza in vanzari
- Are experienta in pietele financiare
- Are studii in domeniul economic sau financiar/ NU ESTE OBLIGATORIU dar adauga valoare CV-ului
- A folosit CRM
- Dispus sa invete rapid si sa aplice tehnicile invatate
- Are dorinta de a se dezvolta si de a creste in interiorul companiei
- Are experienta in a tine cursuri/ Este un plus

Daca vrei sa te alaturi echipei noastre si crezi ca ti se potriveste rolul de Manager in cadrul companiei noastre si indeplinesti criteriile de inscriere atunci asteptam cu interes sa aflam mai multe despre tine.

Descrierea jobului

Salariul are doua componente, una fixa si una de comisioane.

WINVEST este un proiect care ofera cursuri investitionale, antreprenoriale, de bursa, despre instrumente de tranzactionare, automatizari in tranzactionare, analize tehnice si fundamentale, indicatori bursieri, despre ICO-uri, IPO-uri, blockchain, smart contracts, tokens, NFT.

Absolvirea cursurilor teoretice cat si practice oferite de WINVEST va facilita clientilor o intelegere bine definita asupra instrumentelor financiar bancare cat si a unui portofoliu investitional diversificat folosind tehnici dobandite in perioada participarii la cursuri. Money management, risc management, analiza tehnica, analiza fundamentala, sunt printre cele mai importante instrumente pe care un investitor le va folosi in vederea constructiei portofoliului investitional.

Publicat 25 oct. 2021 Reactualizat 22 nov. 2021 Expiră 24 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos