Manager/Coordonator Proiect

Junior Achievement Romania 4 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Atitudine pro-activă şi responsabilă, entuziasm pentru munca si lucru bine facut.
- Cunoştinţe foarte bune de operare PC (MS Office, Internet Explorer)
- Abilităţi de comunicare în scris şi vorbit
- Cunoaşterea foarte buna a limbii romane
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat (scris, vorbit)
- Abilităţi de planificare, organizare şi administrare a unor proiecte simple
- Experienţă minim 2 ani de coordonare proiecte/echipa sau in asistenta manager
- Abilităţi de lucru în echipă -

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Implementeaza activitatile proiectelor organizatiei la nivel basic si mediu
- Sprijina managerul de program in finalizarea documentatiei si materialelor proiectelor
- Actualizeaza in permanenta website-urile si platformele de comunicare on-line ale proiectelor
- Colecteaza datele pentru evaluarea proiectelor si dezvoltarea acestora
- Formuleaza propuneri pentru imbunatatirea calitatii proiectelor
- Ofera asistenta managerilor de proiect in organizarea de evenimente (logistica, relatia cu clientii)
- Comunica direct cu beneficiarii proiectelor (elevi, profesori, studenti)
- Elaboreaza baze de date necesare proiectelor
- Coordoneaza distributia materialelor proiectului catre beneficiari, monitorizeaza proiectul, face evaluarea si raportarea.

Beneficii:
- Program hibrid (2remote/3la birou).
- Salariu start 4800 RON net
- Mediu de lucru dinamic
- Castigare experienţa de lucru in domeniul managementului de proiect intr-o organizatie internationala.
- Training on the job .

Aplicantii sunt rugati sa trimita un CV si o scrisoare de intentie (engleza sau romana) la office@jaromania.org.

Worldwide organization working in partnership with business community to promote inschool education for economics, workforce readiness, finance and entrepreneurship.
unior Achievement Romania, organizaţie non-profit, a fost fondata în anul 1993 şi este parte a Junior Achievement Worldwide®, USA si JA Europe. JA Romania este cea mai mare si cea mai dinamica organizatie de educatie economica si antreprenoriala din Romania. Programele JA de tip "learning by doing" sunt urmate anual de peste un sfert de milion de tineri, elevi si studenţi din tara si se desfasoara in institutii de invatamant din toata tara, prin intermediul parteneriatului formal cu Ministerul Educatiei si cu sprijinul comunitătii de afaceri.

Publicat 31 Mai 2022 Reactualizat 28 Iun. 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.