de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 04 Mar 2019 | Expiră 06 Mar 2019

Manager comercial (cu limbă rusă)

confidential
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutam un coleg cu:
- Experiență de minimum 2-3 ani în managementul unei echipe comerciale și in lucrul pe bază de targete;
- Cunoasterea limbii ruse și a limbii engleze la un nivel avansat;
- Reale abilități de adaptare, pragmatism și leadership;
- Implicare și bune abilități de organizare.

Descrierea jobului

Principalele responsabilități vor fi:
- Coordonarea unei echipe comerciale;
- Motivarea membrilor echipei și monitorizarea obiectivelor acestora;
- Asigurarea transferului de task-uri către membrii echipei și intervenția în rezolvarea problemelor;
- Monitorizarea targetelor și raportarea rezultatelor către top management.

Companie internațională de consultanță, ce oferă servicii unor clienți internaționali, lansează o nouă provocare profesională. Oferim oportunitatea de a lucra în proiecte diverse, colaborând cu top managementul companiei.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Manager comercial (cu limbă rusă)  -  confidential

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles