de ani Fără Frică...

Publicat 29 Oct 2007 | Expiră 29 Oct 2007

manager clienti

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare
- Experienta minim 1 an in domeniul vanzarilor
- Excelente abilitati de comunicare, relationare si negociere
- Dinamic si cu initiativa

Descrierea jobului

Prospectarea pietei si atragerea de noi clienti
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor si solutiilor
informatice ale companiei, precum si a serviciilor support
- Identificarea potentialilor clienti
- Elaborarea ofertelor comerciale si negocierea contractelor
- Efectuarea de prezentari si demonstratii
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
- intermedierea relat,iei dintre client s,i echipele tehnice
-Intretinerea relatiei de colaborare cu clientii existenti

Descrierea companiei

Companie de top pe piata romaneasca a serviciilor

Expirat
manager clienti  -  CDI GROUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles