de ani Fără Frică...

Publicat 03 Oct 2007 | Expiră 03 Oct 2007

Manager Clienti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii sau superioare
- cunostinte operare PC
- capacitate de a opera cu volum mare de informatii
- capacitate foarte buna de comunicare
- spirit de echipa
- sociabilitate

Descrierea jobului

- promovarea si comercializarea produselor companiei
- stabilirea si mentinerea relatiilor cu clientii
- conceperea si implementarea strategiei de vanzari
- oferirea unei consultante de calitate clientilor
- analiza tendintelor pietei si oportunitatilor de
dezvoltare a portofoliului de clienti

We believe that what we do, we do well. We are proud of the services we offer, the team we have created and the results we achieve. Every person and project is unique, by offering a flexible and communicative approach we continuously exceed expectations, fulfill our professional goals and deliver.

Expirat
Manager Clienti  -  PROTEO BUSINESS AGENCY S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles