Publicat 28 Dec 2016 | Reactualizat 22 Ian 2017 | Expiră 28 Ian 2017

MANAGER CASA DE EXPEDITII

CONFIDENTIAL
1 post

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate
Experienta in expeditii si transporturi nationale / internationale
Cunostinte avansate de limba engleza / germana
MsOffice nivel avansat
Notiuni avansate privind piata de profil
Capacitate de prioritizare si de organizare sub presiunea timpului
Abilitati excelente de comunicare;
Orientare catre rezultate si solutii
Management eficient al situatiilor critice, rezistenta la stres

Descrierea jobului

Coordonarea activitatii locale si internationale de transport-logistica
Alocarea eficienta a resurselor firmei pentru rezolvarea cererilor de transport, depozitare, logistica ale clientilor, in functie de prioritati
Intretinerea si dezvoltarea relatiilor cu carausii
Analiza rezultatelor si identificarea solutiilor de optimizare a raportului costuri-venituri

Companie cu experienta de peste 10 ani in domeniul transportului de marfuri.

Oferim:
Pachet salarial motivant
Posibilitate de dezvoltare a carierei intr-o firma de prestigiu
Mediu de lucru placut, dinamic

MANAGER CASA DE EXPEDITII  -  CONFIDENTIAL

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă