de ani Fără Frică...

Publicat 02 Iun 2006 | Reactualizat 02 Iul 2006 | Expiră 03 Iul 2006

Manager calitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare
Cunostinte operare calculator
Experienta minim 3 ani in domeniul calitatii

Descrierea jobului

Coordonarea activitatilor departamentului calitate
Verifică personalul din subordine şi planifică activitatea de zi cu zi
Respectă legislaţia în vigoare, normele, regulamentul de ordine interioară, contractul colectiv de muncă
Intocmeşte necesarul administrativ pentru desfăşurarea bună a activitaţii departamentului şi pentru desfăşurarea sistemului de management integrat
Gestionează şi verifică buna completare a rapoartelor privind calitatea pentru subordonaţi
Răspunde de folosirea infrastructurii pusă la dispoziţie şi de menţinerea mediului de lucru în ordine

Pachet salarial foarte atractiv, bonusuri.

Business Service, companie romano-germana specializata in recrutarea si selectia personalului

Expirat
Manager calitate  -  S.C. Business Service S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles