Publicat 16 Sep 2008 | Reactualizat 14 Oct 2008 | Expiră 17 Oct 2008

MANAGER CALITATE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare tehnice (conditie obligatorie);
- experienta in domeniul calitatii ( conditie obligatorie);
- capacitate de analiza si sinteza;
- abilitati de lucru in echipa;
- rezistenta la stres;
- capacitate de a lua decizii si de asumare a responsabilitatii;

Descrierea jobului

- asigura implementarea si mentinerea in cadrul firmei a sistemului de management integrat, conform standardelor de referinta si cu politica de calitate a firmei;
- asigura elaborarea documentatiei sistemului de management al calitatii;
- defineste si planifica activitatile de implementare a sistemului integrat, in cadrul planurilor de implementare a sistemului integrat;
- coordoneaza procesele incluse in sistemul integrat pe toata durata de implementare si mentinere a sistemului de management integrat;
- stabileste criterii pentru selctionarea,evaluarea si clasificarea furnizorilor conform procedurilor aplicabile;
- organizeaza, coordoneaza si monitorizeaza analizele de contract conform procedurilor aplicabile, in scopul detectarii eventualelor probleme posibile;
- asigura evaluarea si solutionarea reclamatiilor primite de la clienti conform angajamentelor contractuale;
- elaboreaza programe de actiuni corective si preventive;
- coordoneaza si asigura efectuarea auditurilor interne si a celui de certificare;

Beneficii:
- pachet salarial atractiv: salariu fix (1000 E net)+ bonuri de masa; bonusuri in functie de realizari, prime de sarbatori; telefon mobil, decont benzina;

Imbinarea directiei traditionale conferita de vechimea ca institut cu noua directie de dezvoltare pe piata otelului fasonat / nefasonat si a plaselor sudate fac din Procema o companie solida cu un trend puternic ascendent pe urmatoarele directii:

Productia si vanzarea de otel beton fasonat / nefasonat si plase sudate (printre cele mai mari companii de profil la nivel national);

Dezvoltare imobiliara in asociere cu compania
partenera Comnord;

Proiectare constructii civile si industriale

Expirat
MANAGER CALITATE  -  PROCEMA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles