de ani Fără Frică...

Publicat 01 Sep 2008 | Reactualizat 30 Sep 2008 | Expiră 02 Oct 2008

MANAGER CALITATE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare profil tehnic (constructii civile / electrotehnica)
- cunostinte despre managementul calitatii ISO 9001/2000
- experienta minim 2 ani
- cunostinte foarte bune despre materiale de constructii reprezinta un avantaj
- operare PC (Word, Excel, Access, Power Point)
- abilitati excelente de comunicare
- capacitatea de a citi planuri si scheme
- cunoasterera limbii engleze in mod obligatoriu

Descrierea jobului

- gestioneaza sistemul de management al calitatii ISO 9001/2000 prin trasabilitatea produselor in depozitele societatii
- redacteaza declaratii de conformitate si pune la dispozitia partenerilor societatii certificatele de calitate/certificatele de inspectie
- mediaza solicitarile partenerilor din punct de vedere tehnic si de calitate
- elaboreaza documentatia necesara pentru certificarea produselor
- prezinta conducerii societatii rapoarte privind managementul calitatii
- responsabilitati privind securitatea si sanatatea muncii.

Importanta societate comerciala, cu o cifra de afaceri anuala de cca 50 milioane euro in anul 2006 si cca 60 milioane euro in anul 2007, peste 250 angajati . Pentru mai multe informatii despre companie vizitati www.damila.ro.

Expirat
MANAGER CALITATE  -  DAMILA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles