de ani Fără Frică...

Publicat 15 Nov 2007 | Reactualizat 14 Dec 2007 | Expiră 15 Nov 2007

Manager calitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii universitare tehnice
Experienta intr-o pozitie similara minim 2 ani
Cunoasterea la nivel conversational a limbilor franceza si engleza
Abilitati de comunicare, negociere

Descrierea jobului

Coordoneaza si organizeaza departamentul de calitate
Raspunde reclamatiilor clientilor (rapoarte 8D, PDCA, etc.)
Evalueaza si ia masuri de a evita, corecta si inlatura non-conformitatile
Participa la auditurile interne/externe

H&H Consulting, impreuna cu clientul sau, companie internationala producatoare de componente pentru industria auto, anunta selectia pentru postul de Manager calitate.

Expirat
Manager calitate  -  H&H Consulting

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles