Publicat 19 Sep 2007 | Reactualizat 18 Oct 2007 | Expiră 20 Oct 2007

Manager calitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare, de preferinta Managementul Calitatii- Calitologie.
- Experienta intr-un domeniu similar constituie
avantaj.
- Cunostinte avansate de limba engleza
- Creativitate

Descrierea jobului

- Participa la elaborarea procedurilor generale,operationalesi instructiuni de lucru conform standardului adoptat de companie ( ISO 9001:2001) si le traduce in engleza
- intocmire documentatii pentru instruiri romano-engleza
- Elaborarea Manualului Calitatii si a politicii privind calitatea din cadrul organizatiei.

Lider national de distributie presa si produse complementare

Expirat
Manager calitate  -  S.C.RODIPET.S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles