Publicat 06 Oct 2020 | Reactualizat 05 Nov 2020 | Expiră 06 Nov 2020

Manager Calitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Absolvent studii superioare tehnice ,electronica ,electrotehnica;
-Experienta in industria electronica minim 3 ani;
-Experienta dovedita in implementare/mentinere sistem /audituri conform standardelor VDA 6.3 ,ISO 9001:2015,5S ;
-Cunoscator avansat Quality core tools (PPAP,FMEA,APQP,MSA,SPC) ;
-Limba engleza nivel avansat;
-Capabil sa sustina audituri furnizori/clienti si gestionarea reclamatiilor;
-Certificari auditor ISO 9001,VDA constituie un avantaj major.

Descrierea jobului

- Mentinerea eficienta a sistemului de calitate ISO 9001 si 5S in intreaga companie;
-Realizare control calitativ la intrare,iesire si pe fluxul de fabricatie;
-Sustinere audituri client si gestionare reclamatii client;
-Lansare propuneri de imbunatatire continua ;
-Raportarea periodica a indicatorilor de performanta catre management.

Companie internationala cu sediul in Hong Kong ,specializata in componente si produse electronice.
Fabrica din Romania este locata in Pitesti (Bascov) ,judetul Arges.
Pentru mai multe detalii vizitati : https://www.defondetech.com/

Expirat
Manager Calitate  -  DEFOND ELECTECH S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles