Publicat 18 Sep 2008 | Reactualizat 16 Oct 2008 | Expiră 19 Oct 2008

MANAGER CALITATE (R.M.I.-Reprezentantul Managementului Integrat (Calitate, Mediu şi OHSAS)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana vizata pentru acest post trebuie sa indeplineasca urmatoare cerinte:

-studii superioare de specialitate;
-experienta manageriala minim 1 an;
-certificari de specialitate;
-experienta pe sisteme de calitate minim 1 an;

Descrierea jobului

-implementarea si mentinerea proceselor SMI;
-efectueaza instruri legate de sistem;
-reprezinta organizatia in relatia cu partile externe;
-difuzeaza documentele actualizate in companie;
-audituri;

Grupul de firme Powertek are ca principal obiect de activitate comertul cu echipamente de constructii, manipulare si reciclare,exploatare forestiera si transporturi.

Expirat
MANAGER CALITATE (R.M.I.-Reprezentantul Managementului Integrat (Calitate, Mediu şi OHSAS)  -  POWERTEK COMPANY S.R.L.