Publicat 13 Aug 2019 | Reactualizat 17 Sep 2019 | Expiră 12 Oct 2019

Manager Calitate Marca Proprie

1 post

Descrierea jobului

Noi suntem:

Oameni buni. Produse bune. Momente bune.
Muncim sa implinim ceea ce ne propunem. Facem ca lucrurile sa se intample.
Suntem deschisi sa ii primim pe cei care vor sa ni se alature.
Intelegem clientii si oamenii din jur. Vrem sa ii inspiram, sa ii captivam si sa crestem impreuna cu ei.
Nu vindem doar produse, cream experiente.
Tot ce facem, in fiecare zi, in fiecare moment, inauntru si in afara companiei, sustine si hraneste brandul nostru.

Ce iti oferim?

- Iti oferim oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania;
- Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, iti oferim training profesional;
- Iti oferim un venit corelat cu performantele obtinute ( bonusuri de performanta si fidelitate );
- Iti oferim posibilitati reale de promovare.

Ce vei face tu pentru noi?

- Vei asigura conformitatea calitatii produselor marca proprie si a celorlalte produse alimentare comercializate in magazine, conform legislatiei in vigoare si standardele companiei;
- Vei asigura respectarea procedurilor de dezvoltare a proiectelor pentru marca propria;
- Vei asigura intocmirea profilului tehnic al produselor marca proprie, vei elabora si gestiona dosarul de furnizor pentru produsele marca proprie;
- Vei asigura asistenta tehnica de specialitate privind inscriptionarea si conditiile de punere pe piata a produselor alimentare;
- Vei informa personalul din alte departamente, in functie de situatie, atunci cand se inregistreaza abateri calitative si solicitare de actiuni concrete pentru eliminarea oricarui risc;
- Vei colabora cu laboratoarele de specialitate/ institutii care efectueaza certificari pentru a se asigura ca produsele sunt corespunzatoare pentru comercializare;
- Vei intocmi Declaratii de conformitate, documentatie si notificari pentru marcile proprii ce necesita acestea in vederea comercializarii.

Daca ai:

- studii superioare finalizate in industria alimentara,
- experienta in managementul calitatii produselor si sigurantei alimentare (minim 3 ani intr-un post similar),
- abilitati foarte bune de comunicare si cooperare intra si inter-departamentala,
- cunostinte limba engleza, operare PC.

Aplica cu incredere!
Este momentul pentru un job bun!

De peste 18 ani, lanțul de magazine PROFI se dezvoltă continuu, având o expansiune accelerată, planificând să depășească în 2019 pragul de 1.000 de magazine în toată țara. PROFI este un angajator de top din retailul modern, cu o echipă dinamică, flexibilă și ambițioasă, formată din peste 15.000 de angajați. Susținem dezvoltarea și creșterea armonioasă a companiei PROFI prin identificarea de noi membri, deschiși, implicați și dornici să se dezvolte profesional într-un mediu competitiv. Detalii suplimentare despre PROFI poți găsi pe site-ul nostru www.profi.ro

Abia așteptăm să aflăm mai multe și despre tine și să ne cunoaștem!

Manager Calitate Marca Proprie  -  PROFI ROM FOOD SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles