Manager Burger House

JFKBURGER SRL-D 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Daca iti face placere sa interactionezi cu publicul si doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica si interactiva, Burger House te așteaptă în echipă. Pentru noi nu conteaza doar clientii, ci si ambasadorii nostrii!

Ce abilitati/competente am dori să detineti:
  • Intelegerea business‐ului si gandire strategica;
  • Abilitati excelente de comunicare in mediul de business;
  • Leadership;
  • Gandire analitica si capacitatea de a rezolva problemele care apar intr-un mod eficient si ecologic;
  • Munca in echipa/team player;
  • Evaluarea performantelor economice ale structurii de vanzari coordonate.

Descrierea jobului

  • Coordonarea angajatilor;
  • Rezolvarea problemelor aparute pe timpul programului;
  • Receptionarea materiilor prime;
  • Asistarea la controalele din partea organelor statului;
  • Controlul calitatii a produselor;
  • Respectarea normelor igienico-sanitare;
  • Gestiunea materiilor prime;
  • Respectarea retetelor;
  • Aprovizionarea cu materii prime;
Beneficii:
  • Salariu atractiv 4000 ron.
  • Bonus in functie de performante;
  • Mediu de lucru stabil;
  • 2 mese pe zi.
  • Discount de 50% familiei, in toate locatiile Burger House.

Burger House este o inteprindere cu 3 locații, localizate in Cluj-Napoca, Sibiu, Targu Mures formata dintr-o echipa tanara, dinamica, creativa si nu in ultimul rand opend-minded.

Cu stima,
Echipa Burger House
Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 6 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.