Publicat 03 Oct 2008 | Reactualizat 05 Oct 2008 | Expiră 31 Oct 2008

Manager audit intern

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii economice/tehnice
Cursuri in domeniu
Disponibilitate pentru deplasari in tara
Cunostinte operare PC
Permis auto
Experienta intr-un post similar constituie un avantaj
Abilitati de lider, comunicativ, capacitate de analiza si sinteza

Descrierea jobului

Elaboreaza proceduri de lucru
Efectueaza revizia RI si a fiselor post
Urmareste modul de implementare si aplicare a Regulamentului Intern, procedurilor de lucru si dispozitiilor legale
Coordoneaza activitatea punctelor de lucru in vederea intocmirii documentelor in programul de gestiune, din punct de vedere economic si al programului informatic
Efectueaza cercetari disciplinare
Efectueaza controlul financiar preventiv-operativ al gestiunilor la punctele de lucru si reprezinta in acest sens societatea in fata organelor de control(Garda Financiara)
Analizeaza diverse rapoarte interne
Coordoneaza aplicarea legislatiei privind mediu la punctele de lucru si reprezinta in acest sens societatea in fata organelor de control(Garda de Mediu)
Alte responsabilitati prevazute in fisa postului
Se ofera pachet salarial foarte atractiv, telefon si masina de serviciu

Descrierea companiei

Companie nationala de distributie http://www.qualidra.ro/

Expirat
Manager audit intern  -  legato