MANAGER / ADMINISTRATOR SPALATORIE TEXTILE

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Competente si calificari:
  • Managementul personalului: planificare, incurajarea muncii in echipa, oferirea de feedback
  • Minimum 3 ani de experienta in management, serviciul cu clientii si personalul si administrarea unei societati comerciale
  • Foarte bune abilitati de comunicare;
  • Cunostinte bune de operare pachet Microsoft (Excel, Word), platforme de email (Gmail, Yahoo,Outlook), platformele de cautare (Google) etc
  • Capacitatea de prioritizare;
  • Rigurozitate si atentie la detalii;
  • Punctualitate si corectitudine
  • Atitudine pozitiva
  • Capacitatea de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali;
  • Loialitate, hotarare, adaptabilitate

Descrierea jobului

  • Planifica, coordoneaza si gestioneaza obiectivele operationale ale spalatoriei
  • Coordoneaza personalul din subordine
  • Monitorizarea si supravegherea permanenta a activitatii spalatoriei;
  • Intocmirea actelor si documentelor administrative
  • Urmarirea activitatii zilnice a spalatoriei, si calitatea serviciilor
  • Responsabil de relatia cu clientii
  • Consilierea clientilor interesati de lista de preturi si servicii unor spalari speciale
  • Gestionarea si rezolvarea oricaror situatii conflictuale, in cazul in care acestea apar, atat la nivel intern, cat si in relatia cu clientii, furnizorii sau personalul din subordine
  • Asigurarea conformitatii serviciilor cu legislatia in vigoare
  • Promovarea spalatoriei textile
Publicat 11 Oct. 2022 Reactualizat 8 Nov. 2022 Expiră 10 Nov. 2022

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.