Publicat 27 Ian 2019 | Expiră 27 Feb 2019

Manager Administrativ

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in domeniul administrativ
Capacitatea de a lucra in echipa, usurinta in comunicare si relationare umana
Capacitate de organizare si planificare a activitatii
Orientat spre rezultate, initiativa, tenacitate
Cunostinte de operare MS Office (Word, Excel)

Descrierea jobului

Candidatul trebuie sa indeplineasca principalele indatoriri:
- administrarea si organizarea activitati primare;
- identificarea si contactarea clientiilor;
- negocierea si urmarirea derulari contractelor cu clientii;
- monitorizarea activitati din zona alocata;

Companie Italiana ce ofera servicii complete in domeniul constructiilor din Italia, Franta, Egipt, Algeria si Romania. Principiile care stau la baza crearii companiei sunt calitate, onestitate si munca. Fie ca e vorba de o constructie civila sau industriala compania reuseste sa ofere clientilor sai accesibilitate si suport, performanta si siguranta.

Expirat
Manager Administrativ  -  ED PARTNERSHIP SRL