Publicat 04 Ian 2018 | Expiră 04 Feb 2018

Manager Achizitii (Aprovizionare)

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul va intruni urmatoarele calitati:
- Experienta in domeniu de cel putin 2-3 ani in domenii de aprovizionare cu materie prima
- Mobilitate sporita: functia presupune calatorii in interes de serviciu prin toata tara si necesita mijloc de transport propriu.
- Flexibilitate in comunicarea cu formizorii si abilitatea de a construi relatii durabile de parteneriat.

Descrierea jobului

Dintre responsabilitatile de baza ale postului:
- colectarea mierii de albini in cantitati angro.
- colectarea de ceara de albini si altor produse derivate
- stockarea si selectia materiei prime
- crearea retelei de furnizori: apicultori din Romania pentru fiecare categoriei de materie prima.
- asigurarea unui flux continuu de materiei prima pentru frabrica.

Oferta Salariala si beneficii:
- Salariu fix
- Bonus in dependenta de volumul de materie prima colectat
- Experienta de lucru intr-un cadru de Grup de companii International
- Calatorii in interes de serviciu
- Asigurare medicala

Fabrica de Colectare, Procesare si Ambalare a mierii de albini si a produselor apicole derivate.

Expirat
Manager Achizitii (Aprovizionare)  -  Apis Casa Natura SRL