Publicat 01 Sep 2017 | Expiră 02 Oct 2017

MANAGER FERMA REPRODUCTIE PORCINE

CONFIDENTIAL
1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent studii superioare de specialitate - medicina veterinara, inginerie zootehnica
- Experienta in ferma reproductie suine de min 3 ani
- Excelent profesionist, abilități foarte bune de planificare, organizare și prioritizare, motivat pentru lucrul in echipa, orientat catre gasirea celor mai bune solutii in desfasurarea activitatii de productie .
- Focus pe eficienţă personală şi acţionare in vederea obţinerii de rezultate.
- Atenție la detalii și abilități foarte bune de comunicare
- Cunoștinte operare calculator, pachetul Microsoft Office
- Cunoașterea limbii engleze reprezintă avantaj

Descrierea jobului

- Coordoneaza activitatile din ferma de reproductie a suinelor
- Va fi membru in grupul de supervizare a lucrarilor de investitii cu profil zootehnic
- Realizeaza selectia de personal a fermei de reproductie
- Coordoneaza activitatea de selectie a animalelor
- Raspunde de buna gestionarea a resurselor materiale si umane alocate si utilizarea eficienta a acestora
- Asigura derularea proceselor si a activitatii zilnice de crestere a animalelor din cadrul fermei
- Monitorizeaza starea animalelor
- Asigura monitorizarea stocurilor de furaje si alte materiale ale fermei;
- Realizeaza rapoarte periodice referitoare la evolutia animalelor din ferma, consumurile de furaj, efectivul de animale, evolutia indicatorilor si a activitatii;

Companie dinamica, cu investitii integrate in agricultura si ferme zootehnice
-Investitie noua, ferma moderna, dotari tehnologice de ultima generatie, cu domeniu de activitate zootehnie (suine) cu potential de dezvoltare;
-mediu dinamic de lucru
-pachet salarial atractiv

Expirat
MANAGER FERMA REPRODUCTIE PORCINE  -  CONFIDENTIAL