Publicat 10 Apr 2021 | Reactualizat 08 Mai 2021 | Expiră 11 Mai 2021

Manager în vanzări și relaţii cu clienţii

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Incredere în propriile forțe și starea de a convinge.
Energia pentru a cuceri noi culme în vînzări.
Dezvoltare profesională și posibilitatea de a avansa rapid
Posibilitatea de lucru si pentru studenti cu performante crescute

Descrierea jobului

Te vrem în echipa FashionB2B.ro

Ai încredere în propriile forțe și starea de a convinge?
Ai energia pentru a cuceri noi culme în vînzări?

Ce oferim:
* Salariu 5 % din vinzari *
Oportunitate de a fi lider in regiunea ta
* Dezvoltare profesională și posibilitatea de a avansa rapid

Cerințele postului:
- Studii - Abilitatea de comunicare,negociere, și organizare;
- Cunoaşterea avansată a calculatorului;
- Cunoaşterea avansată a limbii române
- Automobil personal Responsabilitățile postului:
- Oferă consultanță în privința produselor oferite de către companie;
- Promovarea serviciilor si produselor oferite de companie și sporirea portofoliului de clienți;
- Iesirea in teritoriu pentru consultarea si identificarea clientilor noi.
- Consultarea clientilor telefonic si fizic - Încheierea facturilor, contractelor cu clienții. Ce oferim:
- salariu: 5 % din vinzari - salariu +% din supraîndeplinirea planului (experții noștri experimentați câștigă 2500 - 20.000 lei)
- pentru fiecare an de muncă în companie, o creștere salarială de 500 lei
- plătim întotdeauna remunerarea la timp - contract de colaborare oficial - program de lucru:La inceput sunteti pe cont propriu de proba 1 luna de zile, ulterior cind treceti la contract de muncta va fi program 5 + 1/2 zile pe săptămână dupa perioada de 1 - 3 luni de incercare.
- Posibilitatea de lucru si pentru studenti cu performante crescute

Daca ai studiat gama de produse a companiei noastre www.fashionB2B.ro , si simti ca esti cel care va face vinzari de minim 50 000 lei lunar atunci: trimite CV-ul tau: geniuscoporation@gmail.com

PS: Sa indici postul si judetul unde vrei sa aplici pentru acest job.

FashionB2B - http://fashionB2B.ro incaltaminte, haine, genti cu ridicata și multe altele.

Expirat
Manager în vanzări și relaţii cu clienţii  -  C & GENIUS CORPORATION S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles