Maistru mecanic

ABO MIX S.A. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Experienta in domeniul mecanica utilaje.

Descrierea jobului

Mecanica utilaje, reparatii si intretinerea acestora.

Pentru informatii suplimentare, puteti suna la numarul 0747 029 600

Grupul ABO fost înființat în 1993. Compania a trecut printr-o creștere dinamică și modernizare în ultimii ani. Prin achizitii si proiecte de îmbunătățire, a reușit să extindă prezența în atât pe piețele engleză și străine, ca urmare a grupa ABO, care a devenit o întreprindere majoră în domeniul de producția de cereale și furaje și frezat.
Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 14 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos