Maistru Intretinere, Reparatii si Montaj (Cod COR 311503)

Minex Romania SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 3200 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Educatie:
  • Absolvent al unei forme de învățământ tehnic;
  • Cunoașterea unei limbi străine prezintă un avantaj.
Experienta:
  • experienat in funcții sau posturi similare prezintă un avantaj;
  • cunoștiințe tehnice solide;
Aptitudini:
  • mobilitate - să poată călători in interes de serviciu, pentru perioade de 1-2 săptămâni, în vederea motării echipamentelor livrate in alte localități sau țări;
  • capacități analitice și de concentrare crescute;
  • îndemânare, precizie, meticulozitate, rigurozitate;
  • deţinerea abilităţilor fizice necesare montajului greu (tubulaturi, echipamente grele etc.);
  • capacitatea de a lucra la înălțime.

Descrierea jobului

Activitatea se va axa in principal pe urmatoarele directii:
  • repararea echipamentelor aduse de clienti la sediul firmei;
  • repararea echipamentelor netransportabile la sediul clientilor;
  • montarea echipamentelor la sediul clientilor;
  • instruirea personalului clientilor privitor la operarea si intretinerea echipamentelor livrate.
Pentru realizarea activității vi se vor pune la dispoziție:
  • telefon mobil;
  • echipamentele tehnice și de protecție a muncii necesare.

Descrierea companiei

www.minexgroup.eu

Publicat 25 nov. 2021 Reactualizat 23 dec. 2021 Expiră 25 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos