Maistru Instalatii

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Absolvent al unui liceu cu profil energetic sau scoala de maistri (calificare de electrician/imaistru electrician);
- Autorizat ANRE;
- Minim 3 ani experienta ca electrician;
- Buna cunoastere si citire a schemelor electrice;
- Abilitati coordonare, de rezolvare a problemelor, implicare si dorinta de dezvoltare personala, capacitatea de a lucra in echipa;
- Cunostinte operare calculator (word, excel, e-mail);

Descrierea jobului

- Coordoneaza, organizeaza, participa si verifica activitatea unei echipe de lucratori electricieni;
- Verifica indeplinirea conditiilor legale pentru efectuarea lucrarilor in concordanta cu prevederile contractului si a legislatiei in vigoare;
- Raporteaza din punct de vedere calitativ, cantitativ si valoric stadiul lucrarilor executate;
- Realizeaza documentele specifice (rapoarte, prezenta, cantitati de materiale, etc.);
- Mentine legatura cu subcontractorii si beneficiarii lucrarilor de executie.

Publicat 30 iun. 2021 Reactualizat 28 iul. 2021 Expiră 30 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos