MAISTRU ELECTRICIAN

VRANCART SA 6 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- absolvent Liceul/ Scoala profesionala cu profil Electric, Electrotehnic, Electromecanic sau Automatizari
- abilitati de comunicare si colaborare
- capacitate de invatare, adaptare si lucru in echipa
- constituie un avantaj vechimea de minim doi ani in activitate desfasurata in instalatii industriale
ACTIVITATEA SE VA DESFASURA LA SEDIUL SOCILA DIN ADJUD!!!

Descrierea jobului

- selecteaza si foloseste corect aparatura pentru determinarea curentului, tensiunii si rezistentei electrice
- interpreteaza corect schemele electrice, simboluri si legile electrice de baza
- determina circuitele paralele si in serie
- inlocuieste/ repara echipamentul electric defect
- scoate de sub tensiune echipamentele electrice conform normelor tehnice de securitate a muncii
Beneficii:
- salariu atractiv;
- decontarea navetei;
- tichete de masa in format electronic, 20 lei/zi lucrata;
- sporuri de 200% (sambata, duminica, ore suplimentare, sarbatori legale);
- abonament MedLife si asigurare de viata;
- prima de Paste, Craciun;

Produce si comercializeaza hartie pentru carton, carton ondulat, confectii din carton ondulat si hartie igienico-sanitara

Publicat 24 Nov. 2022 Reactualizat 22 Dec. 2022 Expiră 24 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.