de ani Fără Frică...

Publicat 02 Iul 2007 | Reactualizat 31 Iul 2007 | Expiră 02 Aug 2007

MAISTRU ELECTRICIAN

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Obligatoriu absolvent scoala de maistri; studiile superioare constituie avantaj.
- Experienta in unitati de productie este OBLIGATORIE.
- Obligatoriu minim 3 ani experienta ca sef formatie de lucru.
- Autorizare ELECTRICA
- Solide cunoştinţe legislative în domeniu
- Spirit de observaţie
- Atentie la detalii

Descrierea jobului

Coordonarea activitatii de intretinere, reparatii si exploatare a instalatiilor elelctrice din dotarea societatii.

Se ofera salariu atractiv si bonuri de masa.

Pentru informatii si programare la interviu sunati la numarul de telefon: 334.56.68 interior 115, de luni pana vineri, intre orele 8,00 si 17,00.

S.C. REMAT BUCURESTI SUD S.A., societate cu traditie si vechime de peste 50 de ani in colectarea, prelucrarea si valorificarea deseurilor feroase, neferoase, hartie-cartoane, mase plastice, cauciuc, textile, cioburi de sticla, s.a., recupereaza prin punctele sale de lucru importante cantitati de desuri atat de pe raza Municipiului Bucuresti, cat si din judetul Ilfov.
Pe langa scopul economic de valorificare, respectiv de reintroducere in circuitul economic a unor importante resurse de materii prime secundare, aceasta activitate are un rol important in salubrizarea Municipiului Bucuresti si a imprejurimilor, contribuind, alaturi de firmele specializate la eliminarea bunurilor scoase din uz care nu mai fac trebuinta.
Societatea noastra detine intreaga gama de echipamente si utilaje necesare prelucrarii la cele mai inalte standarde a materialelor refolosibile.
De asemenea suntem in masura sa asiguram dezmembrarea utilajelor si a halelor de productie cu forte proprii.
Transportul materialelor este asigurat de societatea noastra.
Materiile prime secundare colectate si prelucrate de S.C. REMAT BUCURESTI SUD S.A. constituie o solutie alternativa avantajoasa pentru completarea necesarului de materii prime utilizate in industria metalurgica.
Alatura-te echipei noastre!

Expirat
MAISTRU ELECTRICIAN  -  S.C. Remat Bucuresti Sud S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles