Maistru Electrician

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 7000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Dacă:
✋Esți absolvent al unui liceu cu profil energetic sau școala de maiștri (calificare de electrician/maistru electrician);
✋Ai experiență ca electrician și autorizatia ANRE II B constituie un avantaj;
✋Ai abilități de comunicare și prezentare scris și verbal
✋Ai abilități de rezolvare a problemelor, implicare, capacitatea de a lucra în echipă

Hai să povestim!

Descrierea jobului

  • Planificarea și raportarea activității de la punctul de lucru
  • Organizarea condițiilor de desfășurare a activității formațiilor de lucru
  • Supravegherea activităților de la punctul de lucru
  • Gestiunea stocurilor de resurse materiale
  • Coordonarea formării profesionale și gestionării performanțelor echipei
  • Coordonarea aplicării prevederilor legale referitoare la SSM și în domeniul situațiilor de urgență
  • Coordonarea aplicării normelor de protecție a mediului
  • Coordonarea asigurării calității lucrărilor executarea
  • Coordonarea întreținerii echipamentelor de lucru.
Publicat 19 mai 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos