Maistru coordonare, Inginer coordonare-executie, Sef santier

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Experienta relevanta de minim 3 ani pe santier;
Studii de specialitate (Constructii);
Permis de conducere categoria B;
Bun organizator si coordonator;
Abilitati de comunicare si capacitate de a lucra in echipa;
Seriozitate, responsabilitate;
Capacitate de a lucra dupa proceduri.

Descrierea jobului

Coordoneaza activitatea de santier pentru executarea proiectelor;
Coordoneaza echipele de muncitori si urmareste respectarea normelor de protectie si securitate a muncii;
Participa la sedintele de coordonare, organizate de Manager;
Intocmeste necesarul de materiale, echipamente si forta de munca;
Explica personalului executant, inainte de inceperea lucru, tehnologia pe faze;
Supravegheaza executia lucrarilor pe tot timpul programului de lucru;
Organizeaza si urmareste activitatea in vederea asigurarii calitatii executiei;
Intocmeste raportul de activitate pentru fiecare zi lucratoare;
Predarea lucrarii cu proces verbal de receptie.

Montaj sisteme complete de acoperisuri si mansarde la cheie.

Publicat 28 ian. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos