de ani Fără Frică...

Publicat 08 Aug 2008 | Reactualizat 07 Sep 2008 | Expiră 08 Sep 2008

Maistru Constructor

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

persoana responsabila,serioasa

Descrierea jobului

Maistru constructor, disponibil sa lucreze in localitatea Oravita; se ofera salariu motivant, cazare, telefon, masina.

Firma isi desfasoara activitatea in domeniul consultantei in management, respectiv in elaborarea documentatiilor de investitii in special in domeniul finantarilor europene (planuri de afaceri, planuri de marketing, strategii de dezvoltare, documentatii de finanantare rambursabila si nerambursabila, studii de fezabilitate).
Detalii pe www.globalfinancial.ro

Expirat
Maistru Constructor  -  GLOBAL FINANCIAL GROUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles