Publicat 11 Ian 2017 | Expiră 12 Feb 2017

Maistru constructii

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- organizarea zilnica a activitatii echipelor din subordine
- urmarirea etapelor lucrarilor pentru a asigura respectarea planificarilor, in conditii de calitate si de siguranta
- controlul echipelor din subordine

Descrierea jobului

Minim 3 ani experienta ca maistru in domeniul constructiilor intr-o firma de dimensiune minim medie
Experienta in coordonarea echipelor de constructii

Divizia BTDConstruct este parte a companiei BTDConstruct & Ambient, care activeaza in domeniul constructiilor, avand o echipa de profesionisti cu peste 15 ani experienta in acest domeniu.

O companie tanara si dinamica a carei viziune este de a construi cu responsabilitate pentru ziua de maine, suntem parte a noii generatii de companii de constructii, care aduc in acest domeniu inovatia tehnologica impreuna cu profesionalismul de exceptie al echipei.

Expirat
Maistru constructii  -  BTDConstruct& Ambient SRL