de ani Fără Frică...

Publicat 27 Oct 2008 | Reactualizat 25 Nov 2008 | Expiră 27 Nov 2008

magazioner

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-seriozitate, punctualitate, perseverenta, spirit de echipa, onestitate sunt cateva caracteristici de baza, pe care angajatul nostru trebuie sa le aiba.Ti se par familiare?Asteptam CV-ul tau la dresa de e-mail giurescu.ionela@yahoo.com sau la nr de fax 0212323570

Descrierea jobului

-tine evidenta intrarilor si iesirilor din depozit
-pregateste comenzile pentru livrare, si daca este nevoie le livreaza in Bucuresti
-salariu fix avantajos si tichete de masa
-program de lucru full-time
-posibilitate de promovare

Descrierea companiei

Compania noastra comercializeaza incaltaminte pentru copii

Expirat
magazioner  -  AMADEUS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles