de ani Fără Frică...

Publicat 19 Oct 2008 | Reactualizat 17 Nov 2008 | Expiră 19 Nov 2008

Magazioner

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent studii medii;
- Experienta in domeniu produselor industriale, minim 2 ani;
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook);
- Cunostinte privind legislatia in domeniu;
- Aptitutidinea de a lucra in echipa;
- Aptitudini de calcul, de a lucra cu documente;
- Rezistenta la stres;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Raspunde de gestiune in cadrul Magaziei;
- Opereaza in programul de gestiune toate intrarile si iesirile;
- Propune si urmareste solutionarea tuturor problemelor legate de gestiunea sa;
- Participa la receptia materialelor aprovizionate/expediate;
- Verifica cantitativ si calitativ materialele aprovizionate;
- Intocmeste procese verbale de constatare a diferentelor cantitative;
- Intocmeste nota de intrare-receptie pentru toate materialele aprovizionate;
- Organizeaza corespunzator spatiile de depozitare a materialelor;
- Verifica actele de insotire a materialelor (aviz de expeditie, factura, certificate de calitate, certificate de conformitate);

Oferta:
- Salariul se stabileste in urma interviului;
- Tichete de masa;
- Mediu de lucru placut;
- Loc de munca stabil.

Descrierea companiei

Stera Industry SRL.

Tehnica Fluidelor si Tehnica Ridicari.

www.stera.ro

Expirat
Magazioner  -  STERA INDUSTRY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles