de ani Fără Frică...

Publicat 03 Iun 2008 | Reactualizat 02 Iul 2008 | Expiră 04 Iul 2008

Magazioner

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitatea de a lucra sistematic
Precizie
Abilitatea de a negocia cu oamenii

Descrierea jobului

*Receptioneaza fizic produsele in conformitate cu documentele de insotiri a marfi.
*Receptioneaza si verifica marfa primita in depozit atat calitativ cat si cantitativ indicate in documentele care le insotesc si raspunde de depozitarea lor in bune conditii pentru a se evita degradarea;
*Pregateste produsele pentru distributie catre departamente conform “Bonurile de Transfer”
*Aranjeaza produsele{marfa}in rafturi ,aplicand procedurile si realizeaza sarcinile administrative care ii sunt delegate.
*Intocmirea registrului de stocuri prin notarea livrarilor zilnice efectuate.
*Pregateste “Note de Comanda” pentru completarea stocurilor catre Directorul de Aprovizionare.
*Completarea notelor de intrare – receptie [NIR-uri]
*Verifica stocurile la sfarsitul fiecare luna inpreuna cu Reprezentatul Departamentului de Contabilitate.

Golden Tulip Bucharest **** is the first Golden Tulip hotel that was opened in Romania. It is superbly located in the very centre of Bucharest downtown at the crossroad between Calea Victoriei and Dacia Boulevard with a capacity of 82 rooms. Built under the ‘home office’ concept, it offers all the facilities needed by any business man found outside his office.
In a warm atmosphere, with an attentive and hospitable service, Golden Tulip Bucharest welcomes its guests to taste the “international standards by local flavor”.

Expirat
Magazioner  -  DNB Victoria Tower

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles