Magazioner

Megashop Trading SRL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Studii medii.
- Autorizație ISCIR de stivuitorist constituie un avantaj (oferim școlarizare și certificare).
- Permis de conducere, categoria B - opțional.
- Cunoștințe tehnice generale în domeniul auto sau al utilajelor de construcții - constituie un avantaj.
- Cunoștințe medii în domeniul sistemelor de operare PC (World, Excel)

Descrierea jobului

- Descarcă și recepționează marfa.
- Urmărește ieșirile din stoc și gestionează retururile.
- Identifică piesele de schimb și uleiurile în sistemul informatic și în magazie.
- Livrează piese de schimb și uleiuri către clienți, tehnicieni și puncte de lucru.
- Participa la realizarea inventarului.
- Menține stocul în ordine și asigură curățenia în magazia de piese.Activitatea se desfășoară la sediul central al companiei, în localitatea Mogoșoaia.

Program de lucru: Luni - Vineri: 08.00 - 17.00

Descrierea companiei

Companie ce activeaza in domeniul produselor naturiste.

Cu o vechime de peste 10 ani.

Publicat 13 Oct. 2022 Expiră 12 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.