MAGAZIONER

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Descrierea jobului

SCHRACK Technik S.R.L., filiala din România a firmei austriece SCHRACK Technik GmbH, producător şi furnizor de aparataj electric de joasă tensiune, cablare structurată, cabluri şi conductoare, corpuri de iluminat (mai multe detalii despre companie: a se vedea www.schrack.ro):
ANGAJEAZA MAGAZIONER
Pentru:
Depozit de aparataj electric pentru instalaţii electrice de joasă tensiune, cablare structurată, cabluri si conductoare, corpuri de iluminat
În: TIMISOARA

Descrierea Postului: MAGAZIONER pentru depozit de aparate şi echipamente pentru instalaţii electrice de joasă tensiune, cablare structurată, cabluri si conductoare, corpuri de iluminat

- Participa la recepţiea faptică a mărfii
- Asigura eliberarea rapida si corectă a mărfii pt. clienţi
- Se ingrijeste de expediţia mărfii pt. clienţi
- Participă la INVENTAR marfă
- Conducere Electrositivuitor
- Gestiune marfă
- Preocuparea permanentă pentru satisfacerea clientilor;

Cerinţe:
  • Studii medii sau postliceale,
  • cunoştinţe de operare PC (WORD, EXCEL, OUTLOOK),
  • cunoştinţe minimale de limbă germană sau engleză,
  • cunoştinţe tehnice generale,
  • posesor carnet de conducere B – un avantaj,
  • spirit întreprinzător, perseverent, activ, onest, loial si corect
  • fără cazier
  • sănătate excelentă

Se oferă:
  • posibilitatea de a lucra într-o companie multinaţională de prestigiu,
  • posibilitatea de a-şi construi o carieră în domeniu,
  • posibilitatea de avansare în structura firmei,
  • posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tânăr şi ambiţios,
  • pachet salarial atractiv, în funcţie de realizări.
  • Bonuri de masa
  • Echipament de lucru si protecție profesionale

Cei interesaţi sunt rugaţi să trimită CV şi scrisoarea de intenţie până la data de 01.10.2021 la adresa: RO-061101 Bucureşti, B-dul Iuliu Maniu nr. 453-457, sect 6, tel: 021 317 02 35, Fax: 021 317 02 62, e-mail: bucuresti@schrack.ro
Publicat 20 sept. 2021 Reactualizat 5 oct. 2021 Expiră 5 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos