Magazioner

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Persoana ordonata si serioasa
- Abilitati organizatorice
- Punctualitate
- Rezistenta la stres
- Aptitudini de a lucra cu documente
- Cunostinte operare calculator
- Limba engleza, nivel mediu

Descrierea jobului

- Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa
- Operatiuni de intrare in stoc a marfii
- Efectueaza receptia calitativa si cantitativa a marfii in firma
- Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor
- Asigura miscarea stocurilor
- Pastrarea confidentialitatii informatiilor legate de firma
- Evidenta stocurilor
- Efectuarea inventarului zilnic/lunar/anual ori de cate ori este nevoie
- Receptionarea manipularea si eliberarea marfurilor in/din depozit
- Mentinerea curateniei si ordinii in depozit

Faist Metalworking face parte din grupul de companii Faist. Este o firma multinationala infiintata in Bors din 2008 cu aproximativ 450 de angajati, in curs de dezvoltare. Activitatea principala este prelucrarea metalelor, astfel creand diverse componente metalice pentru clienti externi. Pentru alte detalii va rugam sa vizitati site-ul nostru pe: www.faistgroup.com.
Publicat 23 iun. 2021 Expiră 23 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos