Publicat 14 Oct 2020 | Reactualizat 23 Oct 2020 | Expiră 24 Oct 2020

Magazioner

2 posturi
Expirat
SCHRACK Technik S.R.L., filiala din România a firmei austriece SCHRACK Technik GmbH, producător şi furnizor de aparataj electric de joasă tensiune, cablare structurată, cabluri şi conductoare, corpuri de iluminat (mai multe detalii despre companie: a se vedea www.schrack.ro):

MAGAZIONERI

Pentru:

Depozit de aparataj electric pentru instalaţii electrice de joasă tensiune, cablare structurată, cabluri si conductoare, corpuri de iluminat

În: BUCURESTI

Descrierea Postului: MAGAZIONERI pentru depozit de aparate şi echipamente pentru instalaţii electrice de joasă tensiune, cablare structurată, cabluri si conductoare, corpuri de iluminat

- Participa la recepţiea faptică a mărfii

- Asigura eliberarea rapida si corectă a mărfii pt. clienţi

- Se ingrijeste de expediţia mărfii pt. clienţi

- Participă la INVENTAR marfă

- Conducere Electrositivuitor

- Gestiune marfă

- Preocuparea permanentă pentru satisfacerea clientilor;

Cerinţe:

Studii medii sau postliceale,

cunoştinţe de operare PC (WORD, EXCEL, OUTLOOK),

cunoştinţe minimale de limbă germană sau engleză,

cunoştinţe & abilitati tehnice generale,

posesor carnet de conducere B – un avantaj,

spirit întreprinzător, perseverent, activ, onest, loial si corect

fără cazier

sănătate excelentă

Se oferă:

posibilitatea de a lucra într-o companie multinaţională de prestigiu,

posibilitatea de a-şi construi o carieră în domeniu,

posibilitatea de avansare în structura firmei,

posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tânăr şi ambiţios,

pachet salarial atractiv, în funcţie de realizări.

Bonuri de masa

Echipament de lucru si protecție profesionale

Cei interesaţi sunt rugaţi să trimită CV şi scrisoarea de intenţie până la data de 23.10.2020 la adresa: RO-061101 Bucureşti, B-dul Iuliu Maniu nr. 453-457, sect 6, tel: 021 317 02 35, Fax: 021 317 02 62, e-mail: bucuresti@schrack.ro

SCHRACK Technik S.R.L. este filiala din Romania a firmei austriece SCHRACK Technik GmbH, producător şi furnizor de aparataj electric de joasă tensiune şi cablare structurată. in Romania existăm din 1998.

Activitatea in Romania se desfăşoară, in principal, in domeniul asistenţei tehnice şi comercializării echipamentelor electrice de joasă tensiune şi cablare structurată, cabluri si conductoare.
Expirat
Magazioner  -  Schrack Technik SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles