Publicat 07 Oct 2020 | Reactualizat 06 Nov 2020 | Expiră 07 Nov 2020

Magazioner

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințe:
- punctualitate;
- seriozitate;
- atenție la detalii;
- permis de stivuitorist (constituie un avantaj).

Descrierea jobului

Responsabilități:
-pregătirea comenzilor de marfă;
-manipularea mărfii.

Beneficii:
- siguranța locului de muncă;
- mediu de lucru plăcut;
- echipamente moderne de manevrare şi sisteme computerizate personalizate pentru depozitare fără hârtii;
- salariu 2000 Ron net + bonusuri de performanță;
- tichete de masă 15 RON/ZI.

Program de lucru: Luni-Vineri 08:00-17:00.

Descrierea companiei

Producător și distribuitor al organelor de asamblare.

Expirat
Magazioner  -  SURUB TRADE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles