Publicat 27 Sep 2018 | Reactualizat 18 Oct 2018 | Expiră 27 Oct 2018

Magazioner

1 post

Candidatul ideal

Grup Transilvae angajează MAGAZIONER!

Te vrem în echipa noastră! Dacă..
1. Ai o atitudine pozitivă şi eşti dispus să înveţi
2. Eşti organizat
3. Eşti atent la detalii
4. Eşti descurcăreţ şi persistent
5. Eşti disponibil să lucrezi singur şi în echipă
6. Facultatea nu este obligatorie, dar cei şapte ani de acasă, da
7. Ai cazier judiciar fără antecedente penale

Descrierea jobului

Ce vei avea de făcut?

1.Preluarea şi inventarierea mărfii de la furnizori
2.Pregătirea mărfii pentru livrare conform facturilor proforme
3.Activităţi de încărcare/descărcare a mărfii din depozitul firmei
4.Asigurarea ordinii în depozit
5.Aranjarea mărfii în depozit
6.Evidenta preluarea şi schimbul pieselor defecte

Ce oferim?

1. Salariu motivant
2. Telefon
3. Stabilitatea locului de muncă
4. Atmosfera de lucru placută
5. Seriozitate

Compania Grup Transilvae furnizeaza solutii hardware si software pentru industria grafica (HP , MGI, Canon-Oce, Esko, EFI, Caldera, X-rite, Adobe, Apple, Tecco) si servicii de consultanta dedicate.

Magazioner  -  Grup Transilvae