Publicat 08 Ian 2016 | Expiră 09 Feb 2016

Magazioner - Stivuitorist

4 posturi |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii: scoala profesionala sau liceu industrial.
Atestat stivuitorist vizat ISCIR.
Limbi straine: engleza-avantaj.
Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi.
Experienta in Logistica - magazie minim 1 an
Fire sociabila, deschisa, capabil sa se integreze in echipa.

Descrierea jobului

- Organizeaza spatiul de depozitare;
- Receptioneaza marfa si verifica concordanta intre produsele receptionate si documentele care insotesc marfa;
- Inventariaza si urmareste evolutia stocurilor in depozit;
- Alimenteaza linia de productie si evalueaza necesarul pentru innoirea stocurilor;
- Pregateste marfa pentru livrare;
- Raspunde de legalitatea operatiunilor specifice de gestiune.

STABILUS Romania - Companie germana, si lider mondial în productia de arcuri cu gaz si amortizoare hidraulice
pentru industria auto, angajeaza în Brasov stivuitorist.

Ai aplicat
Expirat
Magazioner - Stivuitorist  -  STABILUS ROMANIA S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles