Magaziner

RCS & RDS - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii medii (studiile tehnice prezinta un avantaj);
  • Abilitati excelente de comunicare;
  • Abilitati foarte bune de identificare si rezolvare probleme;
  • Permis categoria B;
  • Rezistenta la lucru in conditii de stress;
  • Spirit de echipa;
  • Disponibil la program flexibil;
  • Cunostinte bune de limba engleza;
  • MS Office (Word, Excel, Outlook).

Descrierea jobului

  • Opereaza in programul de gestiune si contabilitate bonurile de consum aferente materialelor gestionate;
  • Opereaza bonurile de transfer pentru mijloacele fixe si obiectele de inventar folosite;
  • Opereaza in programul de gestiune toate intrarile si iesirile;
  • Raspunde de gestiune in cadrul magaziei;
  • Intocmeste fise de magazie, tine evidenta reperelor din gestiune;
  • Propune si urmareste solutionarea tuturor problemelor legate de gestiunea sa;
  • Organizeza si ajuta la operatiunile de incarcare-descarcare;
  • Este responabil de manipularea reperelor cu care lucreaza atat in interiorul depozitului cat si in exteriorul acestuia.

In Bucuresti, activitatea se desfasoara in cadrul magaziei de la km. 13 de pe autostrada Bucuresti-Pitesti; asiguram transportul cu microbuzul de la statia de metrou Pacii.

RCS & RDS este unul dintre cei mai importanti operatori de servicii integrate de comunicatii din regiune, furnizand servicii sub brandul Digi in Romania, Ungaria, Spania si Italia. In prezent, compania este lider in Romania pe piata segmentului de servicii de televiziune prin cablu si satelit, sub brandul Digi TV, de servicii de internet, sub brandul Digi Net, dar si un furnizor alternativ de servicii de telefonie fixa, Digi Tel si telefonie mobila, Digi Mobil, care este in continua crestere si dezvoltare. Compania detine singura televiziune de stiri din Romania in format full HD, Digi24 HD, cu 8 statii regionale, 4 canale de sport, Digi Sport 1, 2, 3 si 4, un canal de filme Pay-TV, Digi Film, 3 programe de documentare, Digi World, Digi Life si Digi Animal World, un canal de muzica, Utv, 5 posturi de radio: DIGI FM, Pro FM, INFO PRO, MUSIC FM si DANCE FM.
Publicat 24 iun. 2021 Reactualizat 22 iul. 2021 Expiră 24 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos