Magaziner DONALAM Targoviste

DONALAM SRL - 8 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • studii medii (diploma Bacalaureat);
  • aptitudine generala de inventariere, de a lucra cu documente
  • cunoasterea aprofundata a procesului si a fazelor de lucru;
  • cunoasterea aprofundata a datelor tehnice si instructiunilor de folosire a utilajelor, echipamentelor, dispozitivelor si sculelor folosite in procesul de munca;
  • usurinta in comunicare;
  • abilitati pentru lucru in echipa;
  • rezistenta la efort si stress;
  • capacitate buna de concentrare;
  • preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual
  • capabilitate de depozitare, finisare, impachetare, incarcare, expediere produse finite

Descrierea jobului

Asigura acuratetea inregistrarilor in stoc;
Inregistreaza sistematic si cronologic datele privind stocurile;
Efectueaza operatiuni de expediere a produselor laminate;
Livreaza marfa catre clienti in timpul cel mai scurt si in conditii optime;
Imbunateste permanent calitatea pregatirii sale profesionale si de specialitate;
Pastreaza confidentialitatea informatiilor legate de firma.
Oferim :
Un loc de munca stabil si provocator;
Oportunitati de training si dezvoltare in cariera;
Pachet salarial competitiv si alte beneficii (tichete de masa, prime de Paste, Craciun, Ziua Metalurgistului, vacanta , asigurare medicala)

Societate comerciala specializata in productia de metale feroase sub forme primare si de feroaliaje. Donalam este unul dintre liderii europeni în fabricarea de bare de oţel laminate la cald și, totodată, singura companie din România specializată în acest tip de produs. Bazându-ne pe o echipă implicată de profesioniști, echipamente de înaltă performanță și pe o rețea puternică de parteneri, dezvoltăm și livrăm produse de înaltă calitate care îndeplinesc cele mai exigente standarde ale pieței.

www.gruppobeltrame.com

Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 16 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos