Magaziner - Aeroportul Otopeni

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Abilitati de cooperare si lucru in echipa;
Persoana constiincioasa, riguroasa, amabila, calma.
Studii medii.

Descrierea jobului

Program doua ture de zi (12 ore:7-19) cu doua zile libere.

Sarcini:
  • Primeste materialele care se aprovizioneaza , verifica cantitatile indicate in documentele care le insotesc si controleaza cat este posibil calitatea acestora. Raspunde de depozitarea lor in bune conditiuni pentru a se ezita degradarea respectandu-se si normele de protectia muncii si PSI .
  • Asigura integritatea tuturor materialelor, a utilajelor de mica mecanizare si a sculelor de mana din dotarea firmei.
  • Colaboreaza cu operatorul de pe calculator care se ocupa de intocmirea bonurilor de materiale, caruia ii furnizeaza denumirea si cantitatea acestora in functie de solicitarile sefilor punctelor de lucru. Aceasta actiune cere sprijinul si indrumarea sefului de compartiment .
  • Periodic, solicita operatorului de pe calculator situatia stocurilor si verifica daca acestea corespund cu ceea ce se afla in magazie. Anunta seful de compartiment aprovizionare cand stocurile la anumite materiale sunt epuizate sau nu au miscare.
Ce oferim:
  • Salariu fix + tichete de masa + spor de vechime totala in munca + spor de weekend;
  • Garantia corectitudinii contractuale;
  • Asiguram masa calda + decontare transport + cazare in functie de adresa de resedinta.

DNATA Catering din Romania furnizeaza pe Aeroportul International Henri Coanda servicii de catering la
bordul aeronavelor si servicii de alimentatie publica inTerminalul Plecari din AIHCB prin unitati de tip:
fast-food, snack-bar, cafenele si restaurant.
Publicat 20 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 19 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos